Силові тренування

Power Functional Training – тренування з використанням різного обладнання  – забезпечує зміцнення м’язів опорно- рухового апарату, м’язів-стабілізаторів, серцево-судинної системи, вестибулярного апарату, зміцнює м’язи преса.

Light-fit – тренування спрямоване на зміцнення м’язів всього тіла, розвиток гнучкості і рухливості суглобів. Не містить кардіочастини.

Функціональний тренінг  – тренування спрямоване на зміцнення постави , преса, стегон і сідниць, використовуючи рухи з повсякденного життя.  Для будь-якого рівня підготовленості

Інтенсивне схуднення -накопичити зайвий жир легко, позбутися від нього вам допоможе спеціально розроблена програма, спрямована на спалювання зайвого жиру в певних ділянках тіла , не нарощуючи м’язову масу.

Feel the body– Силовий напрямок з використанням різного обладнання. Задіяні всі групи м’язів.

Здоров’я + довголіття  – Основою здоров’я і довголіття назавжди  остануться регулярні заняття фізичними вправами, в яких  немає мети досягти високих спортивних результатів. Програми розроблені для людей старшого віку. За допомогою фізичних вправ ви значно поліпшите стан свого здоров’я.